PLE

Wózek dyszlowy, unoszący

Udźwig 1800 kg

Wysokość podnoszenia 0,73 m

PLE to kompaktowy ręczny wózek paletowy z podnoszonymi widłami. Model PLE to dwie funkcje w jednym urządzeniu: kompaktowy ręczny wózek do pracy ze znacznymi obciążeniami oraz funkcja podnoszenia wideł.

Funkcjonalność i ergonomia

W trosce o wydajność operacyjną umożliwiono jednoczesną obsługę dwóch palet, jednej na widłach i drugiej na podporach. Koła najazdowe umieszczone na przodzie wideł ułatwiają podnoszenie różnego typu palet i nośników ładunku. Urządzenie jest komfortowe i bezpieczne w prowadzeniu, a jego wąskie podwozie zwiększa zwrotność w ograniczonych przestrzeniach. Niskie podwozie nie ogranicza widoczności operatora na ładunek i widły. Przesunięty dyszel wózka pozwala operatorowi na poruszanie się pieszo obok wózka, co zwiększa bezpieczeństwo i poprawia widoczność.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.

Bezpieczeństwo

Opatentowany, czteropunktowy system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich czterech kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.