PLL

Dyszlowy wózek paletowy

PLL to doskonały wózek paletowy do pracy w wąskich przestrzeniach, z rożnym nośnikami ładunków i przy różnych warunkach. Doskonale nadaje się do uzupełniania stanów magazynowych, okazjonalnego kompletowania zamówień oraz transportu wewnętrznego na nieduże odległości, na przykład w magazynach, supermarketach i w obszarach produkcyjnych.

Funkcjonalność i ergonomia

Wózek PLL może obsłużyć wiele rodzajów ładunku w niemal każdej temperaturze. Od wysokich temperatur na wolnym powietrzu do temperatur właściwych dla mroźni (nawet do -35°C). PLL z łatwością pokonuje pochylnie i rampy, a jego promień skrętu jest niezwykle mały. Po zastosowaniu funkcji umożliwiającej pracę z dyszlem w pozycji pionowej wózek może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach. Unikatowa funkcja – zewnętrzny wyłącznik hamulca postojowego – pozwala, w przypadku usterki, ręcznie transportować, usunąć wózek ze strefy pracy.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.

Bezpieczeństwo

Opatentowany, czteropunktowy system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich czterech kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.