PLP

Dyszlowy wózek z platformą

PLP to wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej. Jest wyposażony w wytrzymałą, amortyzowaną, składaną platformę operatora i uchylne boczne bariery ochronne. Umożliwia on pokonywanie większych odległości i wydłużone cykle robocze. Wózek PLP to doskonałe rozwiązanie dla większości intensywnych prac, szczególnie na dokach rozładunkowych.

Udźwig 2000/2500 kg

Funkcjonalność i ergonomia

PLP sprawdza się przy załadunku i rozładunku oraz transporcie wewnętrznym wszelkiego rodzaju nośników ładunku. Ergonomiczny kształt dyszla sprawia, że wszystkie elementy sterowania znajdują się we właściwych miejscach i można z nich komfortowo korzystać w każdej sytuacji. Regulowana długość umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji przez każdego operatora lub pracę z uniesioną platformą. Elektryczne wspomaganie dyszla dodatkowo zwiększa komfort pracy z ciężkimi ładunkami.

Wydłużony czas pracy

Pojemność akumulatora wynosząca maksymalnie 600 Ah przekłada się na długie cykle robocze. Płynność pracy wielozmianowej podnosi standardowo dostępny układ szybkiej wymiany akumulatorów z podstawą na rolkach.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.

Bezpieczeństwo

Opatentowany, czteropunktowy system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich czterech kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.