PPF/PPC/PPS

Wózek do niskiej kompletacji

Udźwig 1200/1200/2000 kg

Wysokość podnoszenia 0,95/0,95/0,90 m

Wózki PPF/PPC/PPS przeznaczony do procesów kompletacji z niskiego poziomu. Ta wyjątkowa maszyna łączy w sobie zwrotność, szybkość i ergonomiczną konstrukcję, dlatego też jest doskonałym narzędziem do bezpiecznego i wydajnego kompletowania zamówień.

Funkcjonalność i ergonomia

Szeroka kabina, niski próg, znaczne przyspieszenie, wysoka prędkość maksymalna i płynne hamowanie, szybkie i sprawne przemieszcza się między punktami kompletacji, to atuty wózków PP. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja obejmuje przestronną platformę jezdną z wygodnym oparciem, regulowanym położeniem fotela (opcja), a także przestrzenią ładunkową na dokumenty, długopisy i inne niezbędne przedmioty, a wszystko to wygodnie w zasięgu operatora.

Funkcja unoszenia wideł

Funkcja unoszenia wideł poprawia ergonomię pracy, minimalizując wysiłek przy przemieszczaniu ładunków. Unoszona platforma operatora w wersji PPF, PPC, PPD umożliwia dostęp do 2 poziomu na regałach.

Wydłużony czas pracy

Pojemność akumulatora wynosząca maksymalnie 600 Ah przekłada się na długie cykle robocze. Płynność pracy wielozmianowej podnosi standardowo dostępny układ szybkiej wymiany akumulatorów z podstawą na rolkach.

Wysoka wydajność

Nowoczesne rozwiązania zapewniają wysokie osiągi we wszystkich zastosowaniach wózka wymagających załadunku i rozładunku. Wydajne silniki napędowe prądu przemiennego o wysokiej mocy zapewniają wysokie prędkości jazdy, nawet przy znacznych obciążeniach, podnosząc wydajność pracy do maksimum.

Bezpieczeństwo

Opatentowany, czteropunktowy system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich czterech kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.