PSD

Dyszlowy wózek z masztem „2 w 1”

Udźwig 1250 kg/1600kg

Wysokość unoszenia do 2,1 m

PSD to uniwersalny ręczny wózek z masztem z dodatkową funkcją obsługi dwóch palet naraz. Doskonale nadaje się do obsługi otwartych nośników ładunku, załadunku/rozładunku na platformach przeładunkowych, obsługi podwójnych palet, pobierania/odkładania towarów według zamówienia oraz transportu wewnętrznego na niewielkie odległości.

BEZPIECZEŃSTWO

Opatentowany system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.

KOMPUTER POKŁADOWY

Na dyszlu umieszczono klawiaturę do wprowadzania kodu PIN. Trzy ustawienia kategorii operatorów zapewniają im dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności oraz zabezpieczają maszynę przed dostępem osób nieupoważnionych. Narzędzie diagnostyczne zainstalowane na wózku przyspiesza identyfikację usterek i ułatwia naprawy.

Funkcjonalność i ergonomia

Wózek PSD oferuje szeroki wybór opcji i możliwości, co sprawia, że dobrze sprawdza się w różnorodnych zadaniach. Od zastosowań w przemyśle ciężkim po zadania związane z przeładunkiem materiałów. Od intensywnej, całodobowej pracy zmianowej do sporadycznego użytkowania. Ergonomiczna główka dyszla jest przystosowana do oburęcznej obsługi i wyposażona w łatwo dostępne elementy obsługowe, co usprawnia posługiwanie się wózkiem.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.