ATF/XTF

Do obsługi systemu Double Deep

Wózki widłowe UNICARRIERS ATF i XTF z widłami teleskopowymi, do składowania na podwójną głębokość(double-deep).Praca w regałach na głębokość dwóch palet, pozwala zwiększyć pojemność o 50% lub zaoszczędzić nawet 30% powierzchni. Umożliwiają one obsługę wszystkich rodzajów palet i nośników ładunku. Okazuje się to również bardzo przydatne, gdy niezbędny jest dodatkowy zasięg przy załadunku/rozładunku pojazdów. Dostępne w wersji z operatorem stojącym lub siedzącym.

Ergonomia

Ergonomia, to cichy sprzymierzeniec wydajności. Tworzymy przyjazne środowisko pracy operatora, aby 8h spędzone na wózku było maksymalne efektywne. Mini koło kierownicy ze wspomaganiem, regulowany fotel, podłokietnik i panel kontrolny, przestronna kabina, minimalizują zmęczenie. Operator może się cieszyć pełną ochroną w obrębie wózka i doskonałą widocznością, pozwalającą na bezpieczne i precyzyjne przenoszenie ładunku.

Większa pojemność

Składowanie palet w regałach na podwójną głębokość powoduje lepsze wykorzystanie powierzchni i wzrost pojemności instalacji regałowej. Dodatkowe 30-40% palet w magazynie lub jego powierzchnia mniejsza o 30% to zawsze wymierny zysk dla portfela firmy. Operacje operatora wspiera kamera zainstalowana na widłach lub karetce.