EPL

Wózek do wysokiej kompletacji

Udźwig 1000 kg

Wysokość podnoszenia 1.2m/1.8m

Wózek kompletacyjny EPL. Wózek przeznaczony do procesów kompletacji z wysokiego poziomu(posadzka, I poziom). Ta wyjątkowa maszyna łączy w sobie zwrotność, szybkość i ergonomiczną konstrukcję, dlatego też jest doskonałym narzędziem do bezpiecznego i wydajnego kompletowania zamówień.

Komputer pokładowy

Indywidualna kontrola dostępu przy użyciu kodu PIN lub oznacza, że dostęp do wózka mają wyłącznie upoważnione osoby. Dane operacyjne pomagają w optymalnym wykorzystywaniu floty. Menu serwisowe z modułem diagnostycznym przyspiesza i ułatwia usuwanie usterek.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Szerokie spektrum wyposażenie dodatkowego podnosi komfort pracy, przekładający się na zwiększenie wydajności. Uchwyty RAM do sprzętu peryferyjnego, podkładki do dokumentów, oparcia, uchwyty do folii stretch, zewnętrzne przyciski sterujące, radio, konwertery napięcia i wiele innych niestandardowych opcji.

Funkcjonalność i ergonomia

Szeroka kabina, niski próg, znaczne przyspieszenie, wysoka prędkość maksymalna i płynne hamowanie, to atuty wózka EPL. Wytrzymały i smukły – ten wózek równie dobrze sprawdza się przy pracy w wąskich korytarzach. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja obejmuje przestronną, unoszoną platformę jezdną, schowki na dokumenty, długopisy i inne niezbędne przedmioty, a wszystko to wygodnie w zasięgu operatora.
Funkcja unoszenia platformy roboczej wraz z widłami poprawia ergonomię pracy, minimalizując wysiłek przy przemieszczaniu ładunków, umożliwia dostęp do 2 poziomu na regałach. Kompletacja wprost z platformy roboczej, maksymalizuje wydajność procesu.

Wydłużony czas pracy

Pojemność akumulatora wynosząca maksymalnie 600 Ah przekłada się na długie cykle robocze. Płynność pracy wielozmianowej podnosi standardowo dostępny układ szybkiej wymiany akumulatorów z podstawą na rolkach.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.