Ergo ALL/XXL

Wózek transportowy

Udźwig 2000/3000 kg

Wózki ALL / XLL to komfortowe wózki niskiego podnoszenia do transportu w wyjątkowo wymagających okolicznościach. Wózek doskonale nadaje się do długich cykli roboczych pod znacznym obciążeniem.

ŁATWY W SERWISOWANIU

Wózki ALL/XLL zostały zbudowane modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z maszynami PSH, PS, A i X współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki. Zastosowanie bezszczotkowego silnika zasilanego prądem przemiennym umożliwia zmniejszenie zużycia podzespołów układu hamulcowego dzięki funkcji hamowania silnikiem, co pozwala na wydłużenie okresów eksploatacji między przeglądami.

Funkcjonalność i ergonomia

Elementy sterowania są dobrze rozmieszczone i łatwo dostępne, co zwiększa poziom ergonomii otoczenia operatora. W pełni regulowane koło kierownicy ze wspomaganiem oraz pulpit obsługi umożliwiają zajęcie najlepszej pozycji bez trudu. Miejsce do pisania i praktyczna przestrzeń do przechowywania należą do wyposażenia standardowego. Wersja X z siedzeniem dla operatora oferuje rozwiązania zastosowane w wózkach wysokiego składowania – mini koło sterowe, opatentowane przez UniCarriers.
Chroniony w ramach podwozia operator zachowuje ergonomiczną, naturalną pozycję, co zapewnia dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Dla usprawnienia pracy wielozmianowej akumulator umieszczono na rolkach, co pozwala na jego szybką i łatwą wymianę.

Wysoka wydajność

Podnoszący efektywność kosztową kompletowania zamówień mocny silnik oferuje znaczne przyspieszenie i wysoką prędkość maksymalną użyteczną przy przemieszczeniu się pomiędzy miejscami pobierania towaru.