Ergo ALL/XXL

Wózek transportowy

Wózki ALL / XLL to komfortowe wózki niskiego podnoszenia do transportu w wyjątkowo wymagających okolicznościach. Wózek doskonale nadaje się do długich cykli roboczych pod znacznym obciążeniem.

Funkcjonalność i ergonomia

Elementy sterowania są dobrze rozmieszczone i łatwo dostępne, co zwiększa poziom ergonomii otoczenia operatora. W pełni regulowane koło kierownicy ze wspomaganiem oraz pulpit obsługi umożliwiają zajęcie najlepszej pozycji bez trudu. Miejsce do pisania i praktyczna przestrzeń do przechowywania należą do wyposażenia standardowego. Wersja X z siedzeniem dla operatora oferuje rozwiązania zastosowane w wózkach wysokiego składowania – mini koło sterowe, opatentowane przez UniCarriers.
Chroniony w ramach podwozia operator zachowuje ergonomiczną, naturalną pozycję, co zapewnia dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Dla usprawnienia pracy wielozmianowej akumulator umieszczono na rolkach, co pozwala na jego szybką i łatwą wymianę.

Wysoka wydajność

Podnoszący efektywność kosztową kompletowania zamówień mocny silnik oferuje znaczne przyspieszenie i wysoką prędkość maksymalną użyteczną przy przemieszczeniu się pomiędzy miejscami pobierania towaru.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.