New TX4

Elektryczny wózek czterokołowy

Udźwig: 1600 do 2000 kg

Wysokość podnoszenia: do 7 m

New TX4, 4-kołowy wózek czołowy z 48V napędem elektrycznym. TX4 to wytrzymały, kompaktowy i wysoce wydajny wózek czołowy o nośności do 2 ton do pracy na wszystkich rodzajach podłoża. Produkt idealnie sprawdza się w magazynach lub fabrykach, gdzie czterokołowa konstrukcja zapewnia stabilność jazdy po nierównym podłożu. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator intuicyjnie sprawuje kontrolę nad pojazdem.

Doskonała Ergonomia

Jednym z najważniejszych elementów ergonomicznego wzornictwa jest dbałość o dobre samopoczucie operatora. Nasze nowe wózki widłowe TX zostały zaprojektowane tak, aby nie iść na żadne kompromisy w realizacji tego celu. Na przykład, wózki TX są wyposażone w najcichszy w swojej klasie układ hydrauliczny oraz unikalne dźwignie hydrauliczne zapewniające intuicyjną i wygodną obsługę.
Ergonomia to nie tylko coś, co miło było by mieć – to naprawdę może zwiększyć wydajność i poprawić wyniki finansowe. Doskonała Ergonomia ,jaką zapewnia model TX, pozwala szybko dostrzec efekty.

Wysoki poziom dopasowania

Wózek czołowy TX4 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii. Przestronna i wysoka kabina zapewnia dużo miejsca na głowę dla operatora, nawet przy pracy w kasku. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.

Wysoka Efektywność

Nowy TX oferuje wyjątkową wydajność obsługi dzięki wielu najlepszym w swojej klasie funkcjom. Wszystkie aspekty prędkości ruchu wózka – podczas podnoszenia, pochylania i jazdy – są automatycznie optymalizowane w zależności od wielkości ładunku, wysokości podnoszenia i kąta pochyłu.
Dodatkowo, zmienna siła wspomagania układu kierowniczego daje operatorowi jeszcze lepsze, intuicyjne wyczucie prowadzenia.
Koncepcja ProVision łączy w sobie idealny widok wokół operatora. Na szczególnie wyróżnienie zasługuje doskonała widoczność na maszt, a także wyraźny widok wideł oraz ładunku Niewielkie detale, takie jak uchwyt na elementach sterujących znajdujących się w zasięgu ręki, niski stopień wejścia/wyjścia oraz w pełni automatyczny hamulec postojowy zapobiegający staczaniu się wózka sprawiają, że nowy TX jest niezwykle łatwy i wydajny w prowadzeniu.

Niskie zużycie Energii

Nowe wózki TX charakteryzują się najniższym zużyciem energii w swojej klasie. Na przykład TX o udźwigu 1,6 tony zużywa tylko 4,2 kWh/h, co czyni go najbardziej efektywnym pojazdem w tej klasie wagowej. Co to oznacza?

Po prostu, nowy TX będzie działał dłużej na jednym ładowaniu niż jakikolwiek inny podobny wózek widłowy na rynku, dzięki czemu praca stanie się bardziej wydajna, produktywna i opłacalna.