PDP

Dyszlowy wózek z masztem i platformą „2 w 1”

Udźwig 2000 kg

Wysokość podnoszenia 2,1 m

Wózek PDP łączy efektywność pracy z dwoma paletami naraz z możliwością pokonywania dużych dystansów. To Twój wszechstronny partner przy pracach w całym magazynie. Model PDP 200 doskonale sprawdzi się przy załadunku i rozładunku pomiędzy platformami, a także w transporcie wewnętrznym(produkcja, magazyn). Operator pewnie stojący na platformie wygodnie obsługuje dwie palety w każdym cyklu roboczym.

BEZPIECZEŃSTWO

Opatentowany system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.

KOMPUTER POKŁADOWY

Na dyszlu umieszczono klawiaturę do wprowadzania kodu PIN. Trzy ustawienia kategorii operatorów zapewniają im dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności oraz zabezpieczają maszynę przed dostępem osób nieupoważnionych. Narzędzie diagnostyczne zainstalowane na wózku przyspiesza identyfikację usterek i ułatwia naprawy.

Funkcjonalność i ergonomia

W celu zapewnienia najwyższego poziomu ergonomii i wydajności, wózek wyposażono w maszt o konstrukcji ProVision, a także rozwiązania poprawiające przyczepność i bezpieczeństwo, takie jak hydrauliczny system Friction Force oraz funkcja zapobiegania staczaniu się z pochyłości.
Składana platforma operatora jest doskonale amortyzowana, co pozwala na łatwiejsze pokonywanie długich dystansów i wydłużenie cykli roboczych. Operatora zabezpieczają boczne bariery ochronne. Opcjonalnie dostępnych jest także kilka stałych platform. Niskie podwozie ogranicza ryzyko obrażeń stóp, a zwarta konstrukcja i wspomaganie układu kierowniczego ułatwiają manewrowanie w wąskich przestrzeniach.