PLE

Wózek dyszlowy, unoszący

Udźwig 1800 kg

Wysokość podnoszenia 0,73 m

PLE to kompaktowy ręczny wózek paletowy z podnoszonymi widłami. Model PLE to dwie funkcje w jednym urządzeniu: kompaktowy ręczny wózek do pracy ze znacznymi obciążeniami oraz funkcja podnoszenia wideł.

KOMPUTER POKŁADOWY

Na ramieniu dyszla umieszczono klawiaturę do wprowadzania kodu PIN. Trzy ustawienia kategorii operatorów zapewniają im dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności oraz zabezpieczają maszynę przed nieautoryzowanym dostępem. Sterownik ATC T4 z funkcją kodów usterek pomaga w szybkim ich usuwaniu.

Funkcjonalność i ergonomia

W trosce o wydajność operacyjną umożliwiono jednoczesną obsługę dwóch palet, jednej na widłach i drugiej na podporach. Koła najazdowe umieszczone na przodzie wideł ułatwiają podnoszenie różnego typu palet i nośników ładunku. Urządzenie jest komfortowe i bezpieczne w prowadzeniu, a jego wąskie podwozie zwiększa zwrotność w ograniczonych przestrzeniach. Niskie podwozie nie ogranicza widoczności operatora na ładunek i widły. Przesunięty dyszel wózka pozwala operatorowi na poruszanie się pieszo obok wózka, co zwiększa bezpieczeństwo i poprawia widoczność.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.

Bezpieczeństwo

Opatentowany, czteropunktowy system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich czterech kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.