PLL

Dyszlowy wózek paletowy

Udźwig: 1800/2000 kg

PLL to doskonały wózek paletowy do pracy w wąskich przestrzeniach, z rożnym nośnikami ładunków i przy różnych warunkach. Doskonale nadaje się do uzupełniania stanów magazynowych, okazjonalnego kompletowania zamówień oraz transportu wewnętrznego na nieduże odległości, na przykład w magazynach, supermarketach i w obszarach produkcyjnych.

KOMPUTER POKŁADOWY

Na ramieniu dyszla umieszczono klawiaturę do wprowadzania kodu PIN. Trzy ustawienia kategorii operatorów zapewniają im dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności oraz zabezpieczają maszynę przed nieautoryzowanym dostępem. Sterownik ATC T4 z funkcją kodów usterek pomaga w szybkim ich usuwaniu.

Funkcjonalność i ergonomia

Wózek PLL może obsłużyć wiele rodzajów ładunku w niemal każdej temperaturze. Od wysokich temperatur na wolnym powietrzu do temperatur właściwych dla mroźni (nawet do -35°C). PLL z łatwością pokonuje pochylnie i rampy, a jego promień skrętu jest niezwykle mały. Po zastosowaniu funkcji umożliwiającej pracę z dyszlem w pozycji pionowej wózek może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach. Unikatowa funkcja – zewnętrzny wyłącznik hamulca postojowego – pozwala, w przypadku usterki, ręcznie transportować, usunąć wózek ze strefy pracy.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.

Bezpieczeństwo

Opatentowany, czteropunktowy system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich czterech kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.