PPL/PPD

Wózek do niskiej kompletacji

Udźwig 2000/2500 kg

Wózki PPL/PPD przeznaczone są do procesów kompletacji z niskiego poziomu. Te wyjątkowe maszyny łączą w sobie zwrotność, szybkość i ergonomiczną konstrukcję, dlatego też są doskonałym narzędziem do bezpiecznego i wydajnego kompletowania zamówień.

Funkcjonalność i ergonomia

Szeroka kabina, niski próg, znaczne przyspieszenie, wysoka prędkość maksymalna i płynne hamowanie, szybkie i sprawne przemieszcza się między punktami kompletacji, to atuty wózków PP. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja obejmuje przestronną platformę jezdną z wygodnym oparciem, regulowanym położeniem fotela (opcja), a także przestrzenią ładunkową na dokumenty, długopisy i inne niezbędne przedmioty, a wszystko to wygodnie w zasięgu operatora.

Wysoka wydajność

Mocny silnik oferuje znaczne przyspieszenie i wysoką prędkość maksymalną użyteczną przy przemieszczeniu się pomiędzy miejscami pobierania towaru, podnosząc efektywność kompletowania zamówień redukując tym jego koszty. Nisko umieszczony stopień i centralnie usytuowana platforma operatora sprawiają, że znajduje się on bliżej miejsca pobierania materiału. Model PPD wyposażony jest w platformę unoszącą operatora (950 mm), co umożliwia kompletację z wyższych poziomów.

Bezpieczeństwo

Operator znajduje się w centralnym punkcie wózka i jest skutecznie chroniony z każdej strony. Dostęp do maszyny chroniony jest kodem PIN, co sprawia, że używać jej mogą wyłącznie upoważnieni operatorzy. Za dodatkowe podniesienie poziomu bezpieczeństwa odpowiada opcjonalny System zwiększania stabilności UniCarriers S3, a także wspomaganie układu kierowniczego Ergo kontrolujące prędkość pokonywania zakrętów, co gwarantuje stabilność ładunku i operatora.

Wydłużony czas pracy

Pojemność akumulatora wynosząca maksymalnie 600 Ah przekłada się na długie cykle robocze. Płynność pracy wielozmianowej podnosi standardowo dostępny układ szybkiej wymiany akumulatorów z podstawą na rolkach.