PSH

Dyszlowy wózek z masztem

Udźwig 1600/2000 kg

Wysokość podnoszenia do 5,4 m

PSH to mocny i trwały wózek do wysokiego składowania, przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Maszyna może być wykorzystywana do wykonywania zróżnicowanych zadań. Sprawdza się przy transporcie wewnętrznym, kompletowaniu zamówień i układaniu ładunków na wysokość do 5400 mm.

BEZPIECZEŃSTWO

Opatentowany system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.

Funkcjonalność i ergonomia

PSH to trwały, łatwy w obsłudze wózek do przeładunku materiału, który sprawdzi się w transporcie wewnętrznym, pobieraniu towarów według zamówień oraz układaniu w stosy, na regały. Dzięki przesunięciu ramienia dyszla operator może iść z boku wózka. Umożliwia to uzyskanie dobrej widoczności i kontrolę wzrokową wideł oraz ładunku, a także ogranicza ryzyko urazu stóp. Opcja jazdy z dyszlem w pozycji pionowej to dodatkowa szansa na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Ergonomiczna główka dyszla jest przystosowana do oburęcznej obsługi i wyposażona w łatwo dostępne elementy obsługowe, co usprawnia posługiwanie się wózkiem.

Komputer pokładowy

Na dyszlu umieszczono klawiaturę do wprowadzania kodu PIN. Trzy ustawienia kategorii operatorów zapewniają im dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności oraz zabezpieczają maszynę przed dostępem osób nieupoważnionych. Narzędzie diagnostyczne zainstalowane na wózku przyspiesza identyfikację usterek i ułatwia naprawy.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.