PSL

Dyszlowy wózek z masztem

Udźwig 1250 kg

Wysokość podnoszenia do 2,1 m

Wózek PSL doskonale nadaje się do uzupełniania stanów magazynowych, pracy w regałach, pobierania towarów według zamówienia oraz transportu wewnętrznego na małe odległości.

BEZPIECZEŃSTWO

Opatentowany system podparcia obejmujący elastyczne połączenie sekcji ładunkowej i podwozia z silnikiem, zapewnia stały kontakt wszystkich kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.

Funkcjonalność i ergonomia

PSL to trwały, łatwy w obsłudze wózek do przeładunku materiału, który sprawdzi się w transporcie wewnętrznym, pobieraniu towarów według zamówień oraz układaniu w stosy, na regały. Dzięki przesunięciu ramienia dyszla operator może iść z boku wózka. Umożliwia to uzyskanie dobrej widoczności i kontrolę wzrokową wideł oraz ładunku, a także ogranicza ryzyko urazu stóp. Wąskie (tylko 660 mm) i krótkie podwozie o obłych narożnikach umożliwia operatorowi pobieranie i ustawianie palet w bardzo wąskich przestrzeniach. Zaokrąglone narożniki ograniczają ryzyko uszkodzenia towaru, a nisko osadzony na krótkim, osłoniętym stalą podwoziu zderzak zapobiega urazom stóp. Opcja jazdy z dyszlem w pozycji pionowej to dodatkowa szansa na lepsze wykorzystanie przestrzeni.

Komputer pokładowy

Na dyszlu umieszczono klawiaturę do wprowadzania kodu PIN. Trzy ustawienia kategorii operatorów zapewniają im dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności oraz zabezpieczają maszynę przed dostępem osób nieupoważnionych. Narzędzie diagnostyczne zainstalowane na wózku przyspiesza identyfikację usterek i ułatwia naprawy.

Łatwy w serwisowaniu

Wózek został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji wspólnych podzespołów UniCarriers. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji jest maksymalnie wysoki.