PSP

Dyszlowy wózek z masztem i platformą

Udźwig 1250/1600 kg

Wysokość podnoszenia do 5,4 m

PSP to wszechstronny wózek widłowy dostępny w dwóch wersjach – PSP125 i PSP160. Wyposażony jest w maszt oraz składaną platformę dla operatora.

KOMPUTER POKŁADOWY

Na dyszlu umieszczono klawiaturę do wprowadzania kodu PIN. Trzy ustawienia kategorii operatorów zapewniają im dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności oraz zabezpieczają maszynę przed dostępem osób nieupoważnionych. Narzędzie diagnostyczne zainstalowane na wózku przyspiesza identyfikację usterek i ułatwia naprawy.

Funkcjonalność i ergonomia

Wózek PSP oferuje szeroki wybór opcji i możliwości, co sprawia, że dobrze sprawdza się w różnorodnych zadaniach. Od zastosowań w przemyśle ciężkim po zadania związane z przeładunkiem materiałów. Od intensywnej, całodobowej pracy zmianowej do sporadycznego użytkowania. Dla usprawnienia pracy wielozmianowej akumulator umieszczono na rolkach, co pozwala na jego szybką i łatwą wymianę. Jest również możliwość wyposażenia wózka w unoszone widły podporowe, które pozwalają na transport dwóch palet w jednym momencie.

Składana platforma

Składana platforma operatora jest doskonale amortyzowana, co pozwala na łatwiejsze pokonywanie długich dystansów. Operatora zabezpieczają też składane boczne bariery ochronne. Niskie podwozie ogranicza ryzyko obrażeń stóp, a zwarta konstrukcja i wspomaganie układu kierowniczego ułatwiają manewrowanie w wąskich przestrzeniach.
Platforma operatora może zostać złożona dla jego wygody. Skuteczna amortyzacja zapewnia komfort pracy podczas długich zmian. Dodatkową ochronę operatora zapewniają składane boczne bariery ochronne. Opcjonalnie dostępny jest także wybór stałych platform.

Konstrukcja wideł

Wyjątkowy stożkowy kształt profilu wideł i szczególny rodzaj zakończeń ułatwiają wprowadzanie wideł do palety. Skróć drogę do maszyn przeładunkowych i od nich, zwiększając tempo przeładunku materiału.