O LOGIS

Zakładając firmę 23 lata temu byliśmy przekonani, że kompleksowe rozwiązania logistyczne są kluczem do optymalizacji kosztów każdego przedsiębiorstwa. Dlatego projektując i wdrażając systemy logistyki magazynowej dla naszych Klientów, przede wszystkim koncentrujemy się na fachowym doradztwie i holistycznym podejściu. Przemyślana koncepcja, dbałość o szczegóły, spersonalizowane rozwiązania – to dzięki nim zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów.

Przez te ponad 20 lat każdego dnia utwierdzamy się w przekonaniu, że było i jest warto. Dlatego, że Twój zysk jest naszym sukcesem, a satysfakcja Klienta jest naszym celem i nagrodą.

Nasza pozycja rynkowa to zasługa całego Teamu LOGIS. Co nas napędza? Pasja. Tenis, triathlon, rajdy, jeździectwo – wszyscy mamy swoje „koniki”. To co nas łączy to pasja do LOGIS.

TO jest zakodowane w naszym DNA.

JAKOŚĆ OBSŁUGI NASZYCH KLIENTÓW NIE ZNA KOMPROMISU

Działając w myśl zasady: „kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie” wiemy, że naszym celem jest satysfakcja Klienta, a on sam jest najistotniejszym elementem w naszej działalności.

Dlatego LOGIS od kilkunastu lat prowadzi badania rynkowe, projektuje i wdraża systemy logistyki magazynowej na terenie całej Polski. Stworzyliśmy prężną i wydajną organizację, w której zespół inżynierów wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach pracuje wspólnie, podejmując rzucane mu wyzwania.

Nie tylko wyposażamy nowe obiekty, ale oferujemy również unowocześnienie istniejących systemów – zarówno własnych, jak i oferowanych przez inne firmy. Proponujemy konkretne rozwiązania do optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowych.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA KLUCZEM DO OPTYMALIZACJI

 • profesjonalne projekty powierzchni magazynowych,
 • pełne wizualizacje w 3D,
 • doradztwo, konsulting logistyczny i magazynowy,
 • szeroką ofertę regałów magazynowych wszystkich typów,
 • bogaty wybór wózków widłowych (magazynowych i balastowych) renomowanych producentów,
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • sprzedaż, leasing i wynajem sprzętu,
 • automatyczną identyfikację produktów (RFID, Kody Kreskowe),
 • projektowanie i wdrożenia sieci WLAN,
 • informatyczne systemy zarządzania magazynem

Zaufaj najlepszym

zaufali1
JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Satysfakcja Klienta jest naszą satysfakcją, dlatego w codziennej pracy dążymy do ciągłego doskonalenia jakości i szybkości jego obsługi. To dzięki profesjonalizmowi, dbałości o szczegóły i spersonalizowanym rozwiązaniom zdobyliśmy zaufanie wielu firm oraz kilka znaczących nagród branżowych.

zaufali1
SIŁA ZAUFANIA

Gwarancją jakości usług świadczonych przez LOGIS są referencje wystawione nam przez kilkuset zadowolonych Klientów – liderów w swoich branżach. Ich zaufanie opiera się na naszym 15-letnim doświadczeniu w biznesie, potwierdzonym ponad 1500 zrealizowanych projektów dla największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, m.in.: Bosch, Man, Nestle, Volkswagen, Hormann, Intersport, Podravka, Bayer, Avon.

zaufali1
ZAWODOWCY DO USŁUG

Największym bogactwem LOGIS są ludzie. Stawiamy na doświadczonych, zaangażowanych i ambitnych fachowców, potrafiących wykorzystać w codziennej pracy najnowsze zdobycze wiedzy w zakresie projektowania.

WDRAŻAMY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA


Decyzja o tworzeniu nowego magazynu to zwykle skutek osiągnięcia granicy możliwości optymalizacji istniejącej bazy magazynowej do rosnących potrzeb firmy i wymagań rynku.

W celu zwiększenia efektywności pracy i jak najlepszego wykorzystania przestrzeni Twojego magazynu, konieczne jest właściwe zaprojektowanie jego układu oraz dobranie odpowiednich narzędzi pracy. Oferujemy łatwe do wprowadzenia w życie rozwiązania, które zapewniają naszym Klientom nie tylko znaczące oszczędności kosztów, ale również udoskonalają jakość i szybkość obsługi.

TWÓJ ZYSK JEST NASZYM SUKCESEM

Dlatego stawiamy na:

 • kompetentny i doświadczony zespół inżynierów-projektantów,
 • profesjonalne narzędzia projektowania,
 • sprzedaż wyłącznie markowych i uznanych produktów,
 • indywidualne podejście do każdego Klienta,
 • szybkość realizacji zleceń,
 • stosowanie wypracowanych Standardów Obsługi Klienta,

by każdego dnia pomagać Twojej firmie w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej.

Oferta