SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH

SERWIS REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH

BEZPIECZNY MAGAZYN

SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Zadbaliśmy o najwyższy poziom usług serwisowych. Wieloletnie doświadczenie, stale podnoszone kwalifikacje naszych techników, doskonała baza sprzętowa oraz wsparcie techniczne markowych producentów gwarantują optymalne rozwiązanie problemu i minimalny czas przestoju wózków.

Wszelkie usługi świadczymy bezpośrednio w siedzibie klienta lub w firmowym warsztacie. Drogą telefoniczną udzielamy profesjonalnego wsparcia technicznego.

Dzięki punktom serwisowym oraz mobilnemu serwisowi czas reakcji na zgłoszenie awarii jest możliwie najkrótszy. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem i narzędziami oraz nowocześnie wyposażonym zapleczem technicznym.

Zapewniamy bezproblemowy dostęp do części zamiennych oraz możliwość skorzystania z floty wózków zastępczych, w ramach najmu krótkoterminowego.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki UNICARRIERS. Nasze kompetencje i doświadczenie pozwalają na kompleksowy serwis wózków innych producentów.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy bieżące, remonty i konserwacje. Z każdorazowej usługi przeglądu okresowego wykonujemy protokół, który zawiera: opis wykonanej pracy, opis stanu wózka po zakończeniu pracy, zalecenia dotyczące konieczności wykonania dodatkowych prac, opis ewentualnych nieprawidłowości w zakresie eksploatacji i codziennej obsługi wózka.

Oferujemy współpracę w ramach serwisu na żądanie lub w ramach zróżnicowanych umów serwisowych:

Standard – serwis na żądanie,
Komfort – obsługa przeglądów wg zryczałtowanej stawki,
Premium – full service.
Wybierz jedną z opcji i korzystaj z niezawodnych usług serwisowych.

SERWIS REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH

Zadbaj o profesjonalny serwis

Nasze wsparcie nie kończy się wraz z dostawą i montażem zamówionego sprzętu. Oferujemy usługi konserwacji oraz profesjonalny serwis, dzięki którym możemy zagwarantować długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie regałów. Przepisy i względy bezpieczeństwa nakazują przeprowadzanie regularnych przeglądów. Ich realizacja należy do obowiązków użytkownika. Dzięki współpracy z Logis zyskasz pewność, że wszystkie zabiegi konserwacyjne, przeglądy i bieżące naprawy zostaną wykonane sprawnie i profesjonalnie, w efekcie czego systemy regałów w magazynie będą w pełni bezpieczne.

Nasza oferta obejmuje:

  • okresowe kontrole i przeglądy instalacji regałowych,
  • serwis regałów zakupionych u nas regałów,
  • przenoszenie i przebudowę instalacji,
  • modernizację magazynu pod kątem dostosowania do nowych regulacji prawnych lub wdrożenia nowych technologii,
  • autoryzację instalacji – konieczną, gdy brak jest dokumentacji lub klient decyduje się na samodzielny montaż. Ekipa serwisowa Logis posiada długoletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje autoryzowane przez firmę Dexion.

Ekipa serwisowa Logis posiada długoletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje autoryzowane przez firmę Dexion.

BEZPIECZNY MAGAZYN

PRZEGLĄDY REGAŁÓW

Wyeliminuj przyczyny wypadków i zapewnij bezpieczne środowisko pracy

Wypadki zdarzają się w każdym magazynie, ale regularne przeglądy regałów mogą ograniczyć ich liczbę i skutki. Inspektorzy Logis oferują wygodne, wszechstronne i konkurencyjne sposoby na utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w magazynie.

Nawet niewielkie zmiany w konfiguracji regałów spowodowane reorganizacją pracy magazynu czy też drobne odkształcenia powstające w trakcie codziennej działalności, mogą w dłuższej perspektywie czasowej skutkować znacznym obniżeniem nośności regałów. To z kolei obniża poziom bezpieczeństwa pracowników i może prowadzić do wypadków. Wyzwaniem jest dostrzeżenie tych zmian na tyle wcześnie, aby uniknąć w przyszłości dodatkowych kosztów. Jedynie doświadczony i wykwalifikowany ekspert potrafi wskazać na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę.

Wykonywane przez nas przeglądy instalacji regałowych są w pełni zgodne ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i zapisami normy EN 15635.

Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim magazynie. Pozwól wykryć naszym inspektorom potencjalne zagrożenia zanim będzie za późno.

Kompleksowy i profesjonalny przegląd realizowany przez certyfikowanych inspektorów Logis to szereg korzyści:

– brak utrudnień w pracy magazynu,
– wczesne wykrycie uszkodzeń
– minimalizacja kosztów naprawy,
– ograniczenie ryzyka wypadków i strat materiałowych,
– wydłużenie czasu eksploatacji regałów,
– szybkie wykonanie niezbędnych napraw,
– ekspercka ocena regałów wszystkich producentów,
– szczegółowy, pisemny raport po przeglądzie.

Certyfikat bezpieczeństwa

Każdy przegląd realizowany jest zgodnie z obowiązującym prawem i normami. Po jego zakończeniu przedstawiamy pisemny protokół z zaleceniami. Po wykonaniu zaleceń klient otrzymuje, ważny przez rok, certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo regałów.

Tablice informacyjne

Dla regałów dostarczonych przez Logis możemy wykonać kompleksowy przegląd i obliczenia statyczne z potwierdzeniem nośności regałów, która odpowiada ich aktualnej konfiguracji. Posiadanie tablicy informacyjnej na każdym regale jest wymogiem prawnym.

Regularne przeglądy i serwis

Jeśli zapomnisz o terminie corocznego przeglądu, przypomnimy Ci o nim. Pomiędzy przeglądami możesz również liczyć na nasze wsparcie i niezawodny serwis.

SZKOLENIA W ZAKRESIE UŻYTKOWANIA REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH

Zadbaj o wiedzę i niezbędne szkolenia

Oferujemy szkolenia z BHP i obsługi regałów dostosowane do profilu Twojej działalności. Upewnij się, że Twoi pracownicy wiedzą jak bezpiecznie obsługiwać regały i na co zwrócić szczególną uwagę. Profesjonalne szkolenia oraz okresowe przeglądy regałów zwiększają znacząco poziom bezpieczeństwa w magazynie.