REGAŁY PALETOWE

Efektywność składowania na najwyższym poziomie.

Regały paletowe firmy Dexion to szeroki wybór rozwiązań, dopasowanych do różnorodnych zapotrzebowań i możliwości.

Duży wybór asortymentu i dostępnych akcesoriów pozwala dobrać produkty optymalnie pasujące do każdej przestrzeni magazynowej. W bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe regały z szerokim lub wąskim korytarzem, jak i wjezdne oraz regały przesuwne i przepływowe.

Systemy, które Państwu proponujemy nadają się do wykorzystania w wielu różnych wnętrzach

Rzędowe

Bezpieczna klasyka!

To wciąż najpopularniejsza forma składowania palet. Regały paletowe rzędowe umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są odpowiednie dla każdego towaru bez żadnych ograniczeń.

Nawet w najnowocześniejszych systemach magazynowania, standardowe regały paletowe rzędowe pozostają niezmiennie najpopularniejszą formą składowania palet.

Bardzo wiele różnych branż logistycznych docenia wszechstronność naszych regałów paletowych, które mogą być ustawiane w pojedyncze lub podwójne rzędy.

Dostępne w wysokościach aż do 30 m i w różnych głębokościach, regały paletowe P90 perfekcyjnie pasują do każdej dostępnej przestrzeni i są właściwe dla każdego rodzaju nośników – palet EURO lub jednorazowych, koszy siatkowych lub pojemników.

Palety składowane w naszych regałach magazynowych nie mają żadnych ograniczeń w układaniu i są zawsze dostępne.

regal1 regal1