REGAŁY PÓŁKOWE

Różnorodność zastosowań

Systemy regałów półkowych są idealnym sposobem przechowywania, organizowania i identyfikacji małych części w magazynach z ręczną obsługą.

Z szerokim wyborem systemów regałowych i opcji możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania dla każdej małej lub dużej części magazynu  oraz strefy kompletacji. Regały wielopoziomowe, regały jezdne, carton flow mogą okazać się dobrym rozwiązaniem Państwa potrzeb. Nasze produkty dla małych elementów i ręcznej obsługi mogą zapewnić wyjątkową kombinację wydajności, bezpieczeństwa i gospodarki magazynowej. Ze standardowego asortymentu regałów ocynkowanych HI280 dobierzemy coś dla każdego.

Systemy regałów półkowych są idealnym sposobem przechowywania, organizowania i identyfikacji małych części w magazynach z ręczną obsługą.

Regały półkowe Medium Span

Regały półkowe HI280 Medium Span lub Long Span są idealne, jeśli przechowujesz większe lub cięższe produkty w różnych lokalizacjach w magazynie.

Regał półkowy HI280 Medium Span jest montowany w taki sam sposób jak standardowy regał półkowy HI280 i nadaje się zarówno do statycznych jak i przesuwnych zastosowań. Jest szczególnie odpowiedni do przechowywania elementów samochodowych.

Standardowe półki regałów HI280 są w pełni kompatybilne ze słupkami regału HI280 Medium Span, dzięki czemu oba systemy regałów można łatwo łączyć i konfigurować. Wyeliminowanie potrzeby stosowania stężeń tylnych maksymalizuje możliwość magazynowania na pełnej dostępnej głębokości regału.

Jest to system regałowy wykonany ze stali ocynkowanej, co zapewnia mu wysoką jakość i długoletnie użytkowanie, dodatkowo regały charakteryzują się użyciem minimalnej ilości komponentów, co ułatwia użytkowanie i wszelkie przebudowy.

Regały półkowe Hi280 Medium Span oferują następujące korzyści:

  • Łatwy montaż i demontaż
  • Trwałą, całkowicie ocynkowaną i modułową konstrukcję
  • Szeroki wybór dostosowanych profili dla większej wytrzymałości i stabilności składowania
  • Brak luźnych części i ostrych krawędzi
  • Półki z krawędziami umożliwiającymi zastosowanie etykiet lub kodów kreskowych
  • Szeroki wybór akcesoriów

regal1 regal1