REGAŁY PÓŁKOWE

Różnorodność zastosowań

Systemy regałów półkowych są idealnym sposobem przechowywania, organizowania i identyfikacji małych części w magazynach z ręczną obsługą.

Z szerokim wyborem systemów regałowych i opcji możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania dla każdej małej lub dużej części magazynu  oraz strefy kompletacji. Regały wielopoziomowe, regały jezdne, carton flow mogą okazać się dobrym rozwiązaniem Państwa potrzeb. Nasze produkty dla małych elementów i ręcznej obsługi mogą zapewnić wyjątkową kombinację wydajności, bezpieczeństwa i gospodarki magazynowej. Ze standardowego asortymentu regałów ocynkowanych HI280 dobierzemy coś dla każdego.

Systemy regałów półkowych są idealnym sposobem przechowywania, organizowania i identyfikacji małych części w magazynach z ręczną obsługą.

Regały półkowe wąskiego korytarza

Optymalizacja przestrzeni

System półkowych regałów wąskiego korytarza HI280 nadaje się doskonale do ciągłej pracy. W porównaniu do systemów obsługiwanych wózkami widłowymi jest to rozwiązanie z wąskimi korytarzami dostosowane do współpracy z automatycznymi układnicami  w celu zoptymalizowania wykorzystania przestrzeni magazynowej i poprawienia efektywności konfekcjonowania.

System regałów półkowych w zastosowaniu z wąskimi korytarzami wymaga dużej dokładności i dużej stabilności. Półkowy system regałów wąskiego korytarza HI280 wszystko to zapewnia.

W istocie, dzięki zapewnieniu możliwości obsługi zarówno poprzez wózki kompletacyjne z podnoszonym operatorem jak i za pomocą automatycznych układnic, regały półkowe z wąskimi korytarzami oferują wyjątkową optymalizację przestrzeni magazynowej.

Dodatkowo, brak konieczności stosowania stężeń tylnych maksymalizuje także magazynowanie na pełnej głębokości półek.

Jest to rozwiązanie wykonane ze stali ocynkowanej zapewniające wysoką i trwałą jakość oraz długoletnie i efektywne użytkowanie dzięki minimalnej ilości części.

Regały półkowe wąskiego korytarza Hi280 oferują następujące korzyści:

  • Elementy ram i półek wykonane są ze stali ocynkowanej
  • Dzięki minimalnej ilości elementów umożliwiają szybki montażu i przebudowy
  • System jest testowany, zwymiarowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi normami FEM

regal1