GX

Wózek czołowy z napędem spalinowym LPG/DIESEL

Udźwig: 3500-5000 kg

Wysokość podnoszenia: do 7 m

UNICARRIERS GX wózek czołowy, spalinowy o udźwigach 3.5 do 5 ton. To ciężki i precyzyjny tytan pracy, który będzie pracował dla Ciebie w ciszy i niemal bez wytwarzania wibracji. GX wyposażony jest w najnowocześniejszy silnik spalinowy zasilany LPG charakteryzujący minimalnym poziomie emisji spalin. Trwały silnik wysokoprężny z układem szybkiego nagrzewania rozruchowego dostępny w wersji GX jest wyjątkowo niezawodny, łatwy do uruchomienia i zgodny z wymogami rygorystycznych norm środowiskowych. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju.

Ergonomia

Ergonomia, to cichy sprzymierzeniec wydajności, dlatego jest ona tak ważna w procesie tworzenia wózków DX. Mniejsze zmęczenie operatora, to podniesienie wydajności, redukcja błędów, maksymalizacja bezpieczeństwa. Amortyzowany fotel operatora z podłokietnikiem i wbudowanymi mini dźwigniami, do obsługi hydrauliki, wpływają korzystnie na komfort pracy. W długofalowej perspektywie przynosi to wymierne korzyści.

Ekologia

Za prostym naciśnięciem przycisku ECO możliwe jest obniżenie poziomu hałasu, a także zużycia paliwa(LPG) o 18%. Korzysta środowisko i portfel użytkownika. Stawiamy naszym silnikom ostre wymagania spełniając z nawiązką aktualne normy emisji spalin i zanieczyszczeń. TRÓJDROŻNY KALTALIZATOR w silnikach LPG jest standardowym wyposażeniem.

Bezpieczeństwo

Najcenniejszym elementem wózka jest kruchy człowiek. Kod PIN eliminuje nieautoryzowany dostęp do maszyny. Mast Lock System(MLS) blokuje hydraulikę pod nieobecność operatora na fotelu. Power Protection System(PPS) zabezpiecza silnik i przekładnię przed przegrzaniem. Być krok przed operatorem, dla jego bezpieczeństwa….16xTAK.

Wyposażenie dodatkowe

Bogate wyposażenie standardowe GX od zawsze wyróżnia go w tłumie.
Cała lista dodatkowych opcji sprawia, że jest wózkiem wszechstronnym w użyciu.
Oświetlenie LED, BLUE SPOT LAMP, Auto Tilt Mast(poziomowanie wideł), pozycjonery wideł, kabiny, półkabiny, specjalne maszty… i szereg innych.
Zdefiniuj problem, a my zaproponujemy jego rozwiązanie.

Serwis

Wizyty technika serwisowego im rzadziej, tym lepiej, im krócej tym taniej.
Komputer pokładowy z autodiagnostyką przyspiesza lokalizację usterki bez potrzeby stosowania specjalnych terminali. Dzięki koncepcji wspólnych podzespołów wózków, mobilne ekipy serwisowe pracują z ograniczoną liczbą komponentów, więc są w stanie usunąć ponad 95% usterek przy pierwszej wizycie.
Przejrzysta kompozycja podzespołów w komorze silnika, ułatwia dostęp do usterki, a więc skraca czas wykonania naprawy…”im krócej tym taniej”.