Tergo UFW

Wózek czterokierunkowy do dłużyc

Udźwig 2000 do 2500 kg

Wysokość podnoszenia do 9,7 m

Wielokierunkowy wózek wysokiego składowania Tergo UFW idealnie sprawdza się przy pracy z długimi ładunkami, ale też standardowymi paletami.

Oferuje wysokość podnoszenia wynoszącą 9,7 m. Wózkiem można precyzyjne operować we wszystkich kierunkach, a wymagana szerokość korytarzy to 2,3–3 m. Możliwość intensywnej pracy z najwyższą wydajnością jest zasługą doskonałych osiągów wózka: przyspieszenia, prędkości maksymalnej wynoszącej 13 km/h oraz dużej pojemności akumulatora.

Wielokierunkowość

Wózek wielokierunkowy, ze względu na jego zdolność do jazdy bocznej, pozwala na wydajny przeładunek różnego typu ładunków, w szczególności dłużyc. Umożliwia to maksymalne ograniczenie korytarzy roboczego. Hydrauliczny mechanizm zmiany rozstawu wideł zapewnia bezpieczne przenoszenie ładunku za każdym razem. Synchroniczny układ sterowania ułatwia płynną zmianę kierunku.

Bezpieczeństwo

Systemy Zwiększania Stabilności S3 i S3-2 to gwarancja najlepszych w branży parametrów bezpieczeństwa uzyskiwanych dzięki zautomatyzowanej kontroli prędkości jazdy, sterowania i podnoszenia podczas jazdy.
Świadomość działania systemów podnoszących poziom bezpieczeństwa pozwala operatorom w pewny sposób wykorzystywać całkowite osiągi maszyny. Podnosi to wydajność pracy i obniża jej koszt.

Ergonomia

Wspaniały przedział operatora zaprojektowano do jak najskuteczniejszego wykorzystania możliwości operatora. Wyjątkowe i ergonomiczne małe koło kierownicy, ruchomy podłokietnik, w pełni regulowany fotel operatora z możliwością odchylenia oparcia w zakresie 18°, regulowana na wysokość podstawa, a także kontroler wielofunkcyjny Ergologic sprawiają, że wózek Tergo UFW niezwykle elastycznie dostosowuje się do potrzeb różnych operatorów. Połączenie tych zalet z pamięcią ustawień przypisaną do numerów identyfikacyjnych PIN poszczególnych operatorów to gwarancja komfortu pracy dla każdego. Łatwo zająć pozycję w wózku, korzystając z niskiego stopnia i właściwie umieszczonego uchwytu.

Wysoka wydajność

Silniki prądu przemiennego dużej mocy zapewniają sprawne przyspieszanie i najlepsze osiągi w zakresie jazdy i podnoszenia.
System CAN-open sterowany komputerem pokładowym i identyfikacja operatorów przy pomocy kodu PIN podnoszą poziom bezpieczeństwa każdego operatora.

Wydłużony czas pracy

Inteligentna konstrukcja modułowa wykorzystuje mniejszą liczbę podzespołów i ułatwia serwisowanie. Serwisanci przywożą ze sobą najczęściej spotykane części. Pokładowy układ diagnostyczny i menu serwisowe wykorzystujące komputer sterujący wózka sprawiają, że możemy poszczycić się najwyższym na rynku wskaźnikiem skuteczności naprawy przy pierwszej interwencji na poziomie powyżej 95%.
Jeszcze wyższa produktywność w systemie wielozmianowym jest możliwa dzięki wyposażeniu wózka Tergo UFW w systemy szybkiej wymiany akumulatora.