Tergo URS

Wózek systemowy VNA

Udźwig 1250/1500 kg

Wysokość podnoszenia do 10,35 m

Ten wszechstronny wózek wysokiego składowania do pracy w bardzo wąskich korytarzach dzieli podwozie z bardzo udanym modelem wózka wysokiego składowania Tergo. Wózek ten powstał z myślą o pracy w bardzo wąskich korytarzach przy zapewnieniu skutecznego manewrowania poza ciasnym magazynem.

Tergo URS oferujący obrót wideł o 180 stopni przystosowany głównie do pracy w korytarzach z prowadzeniem, a jednocześnie zdolny do pracy poza wąskim korytarzem. Przy szerokości korytarzy roboczych wynoszącej tylko 1640 mm model URS maksymalne wykorzystuje przestrzeń magazynową, a jednocześnie jest zdolny do swobodnego poruszania się po całym budynku.

Wysoka wydajność

To wózek, który doskonale sprawdzi się we współpracy z wysokopoziomowymi wózkami do kompletowania zamówień. W ten oto sposób najlepszy wózek do wysokiego składowania będzie pracował z najbardziej odpowiednim wózkiem do pobierania towaru z magazynu.

Aby operator mógł skoncentrować się na wysokim składowaniu, wózek jest prowadzony przez korytarz przy pomocy szyn bocznych lub pętli indukcyjnej. Ładunek można podnosić, gdy tylko wózek znajdzie się w korytarzu, co wiąże się z zyskiem wydajności przy podnoszeniu i pracy w ruchu diagonalnym. Typowe cykle robocze są o 15–20% szybsze niż w przypadku wózków swobodnie poruszających się. Funkcja wstępnego wyboru pomaga szybko i precyzyjnie dotrzeć do właściwego poziomu magazynowania i zwiększa wydajność pracy. Dodatkowa kamera i monitor zwiększają widoczność do maksimum.
Funkcja dynamicznej kontroli pokonywania zakrętów DCC to inteligentne rozwiązanie technologiczne jest najlepszym połączeniem zwiększonego poziomu bezpieczeństwa oraz wysokich osiągów. Wózek URS standardowo dysponujący funkcją DCC automatycznie dostosowuje prędkość pokonywania zakrętów w sposób umożliwiający utrzymanie najwyższej wydajności przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Joystick Ergologic

(English)

With a multifunctional Ergologic joystick for control, it allows for an effortless use of hydraulic functions. A neutral body position minimizes muscle, tendon, and nerve stress. The most ergonomic design in the whole industry.

Wyjątkowe osiągi

Prędkość jazdy: 14–13,2 km/h
Szybkość podnoszenia: 0,43–0,37 m/s
Szybkość obniżania: 0,56–0,55 m/s

Doskonałe wykorzystanie przestrzeni przy korytarzach na ładunek o głębokości 1200 mm szerokich na zaledwie 1640 mm.

To kompaktowy wózek przeznaczony do pracy w bardzo wąskich korytarzach i zdolny do podnoszenia ładunku na wysokość 10,35 m. Najwęższy korytarz w branży (1640 mm przy prowadzeniu szynowym).

Opcjonalny zestaw do pisania

Doskonały schowek na dokumentację można też wykorzystać jako podkładkę do pisania na potrzeby czynności administracyjnych lub bezpieczne miejsce na terminal komputerowy.

Opcjonalna kabina do pracy w mroźni

Najbardziej trwała kabina do mroźni w branży, z doskonałą widocznością we wszystkich kierunkach. Łatwe wsiadanie i wysiadanie, pełna izolacja dla ochrony operatora.