REGAŁY PALETOWE

Efektywność składowania na najwyższym poziomie.

Regały paletowe firmy Dexion to szeroki wybór rozwiązań, dopasowanych do różnorodnych zapotrzebowań i możliwości.

Duży wybór asortymentu i dostępnych akcesoriów pozwala dobrać produkty optymalnie pasujące do każdej przestrzeni magazynowej. W bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe regały z szerokim lub wąskim korytarzem, jak i wjezdne oraz regały przesuwne i przepływowe.

Systemy, które Państwu proponujemy nadają się do wykorzystania w wielu różnych wnętrzach

Regały wjezdne typu Drive-in

Rozwiązanie dla produktów jednorodnych

Regały paletowe wjezdne Drive-In są idealne do składowania dużych ilości takich samych produktów: Twoja obecna powierzchnia składowania może być do 90% lepiej wykorzystana w porównaniu do tradycyjnych regałów paletowych rzędowych.

Właściwe dla towarów, które mogą być składowane w sposób blokowy ale nie mogą być układane jeden na drugim. Palety są składowane według zasady pierwsze weszło ostatnie wyszło (FILO) na szynach mocowanych po obu stronach tuneli wjezdnych. Oznacza to, że nie wszystkie palety są dostępne jednocześnie. Niemniej, jako system blokowy, regały wjezdne doskonale zwiększają pojemność składowania w porównaniu do standardowych regałów paletowych. W rezultacie, istniejąca powierzchnia magazynu może być do 90% lepiej wykorzystana niż w standardowych regałach magazynowych rzędowych.

Regały paletowe wjezdne eliminują korytarze robocze w magazynie. Wózki widłowe układają palety na szynach nośnych w tunelach ustawionych jeden przy drugim. Regały wjezdne Dexion stanowią bezpieczne i wydajne rozwiązanie dla produktów zbyt delikatnych lub niestabilnych aby mogły być ustawione bezpośrednio jeden na drugim.

Korzyści:

  • Wysoka gęstość składowania – maksymalne wykorzystanie pojemności
  • Największa ilość palet na metr sześcienny magazynu
  • Niski współczynnik rotacji – właściwe dla produktów sezonowych
  • Doskonałe dla zastosowań w mroźniach i chłodniach
  • Dostęp zgodnie z zasadą pierwsze weszło ostatnie wyszło (FILO)
  • Właściwe dla hurtowego składowania takich samych produktów

regal1 regal1